Церемоніймейстер чи ведуча?  
Дівчина-ведуча має задоволення приміряти на себе не лише стильне святкове вбрання, неординарні образи та експерименти дрес-коду... Але експериментувати у сценічних амплуа, пробувати себе в різних ролях, які посилять атмосферу на святі.  
Сьогодні я - запальна ведуча, у якої танцпол горить, і застілля регоче! Але ж кілька годин тому я чуттєво і розмірено випробовувала Вас на сентиментальність під час романтичної церемонії... 
Ведуча і церемонімейстер - це дві грані одного цілого. Вони допомагають мені вміло контактувати з Вашими емоціями. І в кожної з них свої правила, свої ключики до Ваших сердець. Тут талантом, харизмою і багатством внутрішнього світу не обійтися. Щоразу Ви - мій особливий випадок, для якого я знову починаю вчитися.  
Добре, що є якості та здібності, які в образі і без, мають бути присутніми на 100%! Саме вони стають фундаментом, від якого я відштовхуюся. Вони ж і Вам підкажуть, кому можете сміливо довіряти своє свято.  
*Вміння викликати прихильність до себе і відчувати публіку. Який зміст і подача будуть максимально комфортними для гостей. Які очікування потрібно виправдати, а що варто ризикнути привнести за своєю ініціативою, як приємну несподіванку, не переборщивши, не зіпсувавши загальної картини! 
*Голос і володіння тембром, які виділяють ведучого як того, хто спрямовує і керує настроєм і ходом розвитку подій на святі.  

*Стиль, тон і манера спілкування, яка зробить ведучого гармонійною частиною свята, а не "відстороненим об'єктом". І щоразу цей ключик я підбираю заново, адже якщо Ви довірили мені свято, у мене немає права на помилку)  
*Досвід, репутація, резюме, які доповнюють і підтверджують приємне враження про мою роботу. І Вам дасть гарантію, що свято буде в надійних руках! 
Стільки образів уживається у творчих особистостях, що ми й уявити собі не можемо, на що здатні заради яскравих емоцій, вражень і результату. А мій бажаний результат - це Ваші позитивні емоції та незабутні спогади! Це Ваші щасливі моменти, які мені під силу створювати в планах і втілювати в реальність!

 

https://www.youtube.com/watch?v=7c1o0hR_guM&t=22s