Пропозиція руки і серця в Одесі.
Предложение руки и сердца в Одессе


Кохання окрилює.... І в житті кожної закоханої пари настає момент, коли хочеться бути разом завжди. 
З чого починається перший крок у нове життя - звісно ж, з пропозиції руки і серця. І цей день просто зобов'язаний запам'ятатися назавжди. Він має стати таким, щоб можна було розповісти про нього своїм дітям і онукам. Цей перший крок до нового життя має стати яскравим, незабутнім, романтичним і феєричним одночасно. 
Щоб уникнути проблем і не осоромиться в найвідповідальніший момент, можна звернутися до професіоналів. Та й досвід підказує, що самотужки організувати вартісну пропозицію практично неможливо. Ми раді допомогти Вам зробити цей день незабутнім! 
З нами Ви будете думати тільки про свою кохану, все інше ми беремо на себе:
Розробка сценарію пропозиції з урахуванням характеру й особливостей вашої половинки. Не кожна дівчина хоче публічності, можливо, їй хочеться, щоб у такий момент були тільки вона та її коханий.  А хтось навпаки, чекає свята, такого собі шоу. Ми врахуємо будь-який нюанс, будь-яку дрібницю.
Часто чоловіки не можуть словами висловити все те, що відчувають до своєї половинки.  Ми допоможемо написати освідчення в коханні, вклавши в нього те, що Ви хотіли б сказати своїй коханій.
Відео та фотозйомка всього процесу - щоб було що показати дітям, ну й іноді самим передивлятися, щоб знову відчути ці відчуття.
Підготовка та підбір необхідного реквізиту, музичний супровід.

 

Проведение мероприятия.


Мы учтем Ваш бюджет. Предложение не обязательно должно быть дорогим и фееричным — главное вложите в него всю свою любовь.

 

 

 

 

 

 

 

 

Профессионализм.


Предложение руки и сердца не только можно, но и нужно делать оригинально. Банальные фразы и классическое, но устаревающее, признание в ресторане тоже, конечно, произведут эффект, но не запомнятся надолго. Мы предлагаем праздник, романтику, феерию эмоций. 

 

 

 

 

 

 


Вот лишь несколько возможных вариантов предложения руки сердца:

 

Театрально представление.

Можно сделать предложение в виде костюмированного мини-спектакля, особенно если девушка любит читать, ходить в театры. Это может быть отрывок из её любимой пьесы, куда органично вплетется признание в любви. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Веселый квест.

Тут очень важно продумать сценарий, все шаги, подготовить всех участников так, чтобы на пути к любимому не возникло затруднений. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Предложение руки в необычном месте.

 

Например, можно устроить ужин на берегу моря с музыкантами. Парк, мост....

Сладкое предложение.
Флешмоб.
Воздушные шары с плакатом и надписью. 
Предложение руки и сердца в кинотеатре.
Признание во время прогулки. Например, для Вашей девушки споют уличные музыканты или это может быть танцевальная постановка.
Романтический пикник.


Вариантов предложения руки и сердца существует множество. Влюбленные такие романтики… 

 


Мы реализуем любое ваше желание. 
Любви Вам и согласия!